ГоловнаВсі тестиТести для чоловіків → Хто ви насправді – чоловік або хлопчик?

Хто ви насправді – чоловік або хлопчик?

Image

27.04.2017 5 +2 / -3 1202

Всі ми в душі звичайнісінькі дітлахи, ось тільки жінки в цьому зізнаються охочіше на відміну від чоловіків. А хто ж насправді ви: дорослий чоловік або маленький хлопчик? Відповідайте на питання цього тесту та дізнавайтеся відповідь на них.

  1. На роботі на вас звалився цілий ком різного роду дрібних неприємностей, ви просто не знаєте, як з ними боротися, ваші дії:

  2. Незабаром святкова подія, а у вас немає грошей на подарунок своїй коханій, але зробити його просто необхідно бо вона смертельно образиться, ваші дії:

  3. Ви гуляєте разом зі своєю дівчиною в парку, до вас прив'язався п'яний чоловік, який явно викликає вас на бій, ваші дії:

  4. Ваша супутниця життя знаходиться в істеричному стані у зв'язку з тим, що їй нічого одягнути на сімейне дійство, а ви як раз отримали непогану зарплату, але вирішили відкласти її на покупку «життєво необхідних» запчастин для рідної машини. Ваші дії:

  5. Уявіть собі, що ваша дружина без вашого відома вирішила зробити вам сюрприз та витратила значну частину сімейного бюджету, ваші дії:

Додати коментар

Капча

(Коментарів поки що немає)

Популярні тести